Życie z mindfulness – pogłębiający kurs uważności
Zapraszam do udziału w pogłębionym, 8 tygodniowym treningu mindfulness „Życie z mindfulness” we Wrocławiuz Tomaszem Kryszczyńskim.
Jest to autorski program, stworzony w oparciu o już 25 letnie doświadczenie w praktyce uważności. Skierowany jest do osób, które uczestniczyły w MBSR, MBLC, MBCT, grupach medytacyjnych. Powstał, aby rozszerzyć wiedzę, znajomość praktyk, dać możliwość ustrukturyzowanej kontynuacji ćwiczenia mindfulness.
Tematyka programu obejmuje między innymi: sati, podstawy uważności, ośmioraką ścieżkę, akceptację, życzliwość, pomocny dystans, ćwiczenia mindfulness oparte na oddechu, odczuciach, umyśle.
- W ramach kursu odbywa się 8 spotkań: 3, 10, 17, 24, 31 marca oraz 7, 14, 28 kwietnia od 18.00 do 20.00.
- Miejsce: CRZ Krzywy Komin, S. Dubois 33-35a, Wrocław.
- Cena 1090 zł dla studentów do 26 roku życia, seniorów oraz osób wpłacających do 15 stycznia.
- Cena: 1290 zł dla osób wpłacających po 15 stycznia.
- Zgłoszenia przyjmujemy do 20 lutego.
Tomasz Kryszczyński – jest psychologiem, trenerem, nauczycielem mindfulness w programach MBSR (Mindfulness Based Stress Reduction) oraz MBCT (Mindfulness Based Cognitive Therapy) certyfikowanym przez The Institute for Mindfulness – Based Approaches z siedzibą w Bedburgu. Doświadczenia dotyczące narzędzi stosowanych w MBSR i MBCT zdobywał w ciągu wielu lat własnej praktyki w Polsce, USA, Wielkiej Brytanii, Sri Lance oraz Tajlandii.
Praktyk z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem. Przeprowadził ponad 200 edycji programów rozwijających mindfulness.
Autor książek „Mindfulness znaczy sati. 25 ćwiczeń rozwijających mindfulness” (2020) oraz „Wgląd. Buddyzm, Tajlandia, ludzie” (2014, 2016, 2021).
Aktywnie popularyzuje wiedzę dotyczącą uważności, prowadził kursy poświęcone mindfulness zarówno dla organizacji komercyjnych, w tzw. grupach otwartych, Instytucie Psychologii Uniwersytetu Wrocławskiego, Szkole Wyższej Psychologii Społecznej, Komisji Europejskiej czy Wyższej Szkole Bankowej. Jest zapraszany do prowadzenia spotkań i udziału w różnego rodzaju zdarzeniach poświęconych szeroko rozumianej praktyce medytacyjnej w różnych organizacjach, np. Instytucie Psychologii Uniwersytetu Wrocławskiego, Nowych Horyzontach, Narodowym Forum Muzyk, Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha w Krakowie czy Muzeum Azji i Pacyfiku w Warszawie.